Email: pokrov.ua@gmail.com
Запис по тел.: (0312) 66-02-02 моб.: 050-431-02-02

Обладнання

SCHILLER AT-2 plus - це портативний електрокардіограф і спірометр в одному пристрої.
Апарат відкриває доступ до всесвітньо відомим технологіям ЕКГ і високим стандартам спірометрії, об'єднуючи їх за допомогою одного компактного приладу.

До недавнього часу значення спирометрических тестів для ранньої діагностики хронічної обструктивної хвороби легень і захворювань серця серйозно недооцінювалося.
Однак зростаюче число пацієнтів, які страждають від порушень легеневої функції, говорить про те, що регулярні дослідження такого роду надзвичайно важливі.

Тонкий і портативний уретеро-ренофиброскоп моделі FUR-9RBS є унікальним приладом для проведення ендоскопічних досліджень сечостатевої системи. Він належить до групи переносних приладів серії "BS", вироблених Pentax. Також як і інші апарати цієї серії FUR-9RBS дозволяє використовувати джерела світла різних конструкцій: блок батареї з лампою, мережевий адаптер з лампою чи звичайне джерело світла за допомогою оптоволоконного кабелю.

LOGIQ P6 - впевнена діагностика з використанням більшої кількості додатків.

Представляємо систему LOGIQ P6 яка поєднує в собі ефективність і гнучкість, що дозволяють відповідати потребностямпациентов за допомогою великої кількості клінічних параметрів.

Представляємо Vivid E9 - першу ультразвукову систему для обстеження серцево-судинної системи компанії GE Healthcare, створену спеціально для 4D візуалізації, - ергономічну в отриманні зображень і роботи з даними.

Особливості
Vivid E9 робить 4D візуалізацію такою ж простою і зручною у роботі, як і 2D візуалізація. Система значно покращує робочий процес 4D візуалізації завдяки високої і стабільної відтворюваності.

Комп'ютерний томограф LightSpeed VCT - це новітня розробка компанії GE, що поєднує в собі компактність конструкції і найсучасніші технології. LightSpeed VCT дозволяє використовувати для звичайних, щоденних досліджень зрізи товщиною менше міліметра без збільшення зашумленості або зменшення зони охоплення. Характерною особливістю установки є виключна якість зображень серця й судин. При кардіологічних дослідженнях доступна функція проспективной модуляції дози по ЕКГ.

 

Магнітно-резонансний томограф Philips Intera 1,5 Тесла - це надійне рішення для проведення основних процедур. Сканер MPT ​​характеризується підвищеною продуктивністю і простотою використання - завдяки вдосконаленій платформі, яка забезпечує оперативне отримання якісних діагностичних зображень.