Email: pokrov.ua@gmail.com
Запис по тел.: (0312) 66-02-02 моб.: 050-431-02-02

Тонкий портативний уретеро-ренофіброскоп Pentax FUR-9RBS

Тонкий і портативний уретеро-ренофиброскоп моделі FUR-9RBS є унікальним приладом для проведення ендоскопічних досліджень сечостатевої системи. Він належить до групи переносних приладів серії "BS", вироблених Pentax. Також як і інші апарати цієї серії FUR-9RBS дозволяє використовувати джерела світла різних конструкцій: блок батареї з лампою, мережевий адаптер з лампою чи звичайне джерело світла за допомогою оптоволоконного кабелю.

При приєднанні легкого блоку батареї з лампою цей фиброскоп може бути використаний для проведення як планових рутинних процедур обстеження, так і досліджень в екстремальних умовах при відсутності мережевого електроживлення, забезпечуючи при цьому таке ж якісне зображення високої роздільної здатності, як і стандартний уретеро-ренофиброскоп Pentax. Без шкоди для якості зображення цей портативний фиброскоп з вбудованим джерелом світла може легко бути використаний в будь-якому місці незалежно від наявності електричної розетки або звичайного джерела світла.

Основні переваги портативного тонкого уретеро-ренофиброскопа Pentax FUR-9RBS

  • Чудове зображення ендоскопів Pentax забезпечують чудова оптики, що володіє високим дозволом і система інтенсивного освітлення. Це ідеальне рішення для стандартних досліджень і документації. Ви витратите менше часу на проведення процедури і постановку діагнозу за рахунок чіткого і контрастного зображення, що отримується завдяки оптичній технології Pentax.
  • Легкість в управлінні і зручне розташування в руці, завдяки малій вазі і ергономічному корпусу, зменшує стомлюваність лікаря. Унікальна система клапанів цих ендоскопів дозволяє користувачеві управляти відсмоктуванням і іригації кінчиками пальців.
  • Можливість проводити більш детальне і повне обстеження за менший час забезпечується широким діапазоном вигину дистального кінця і ширококутною оптикою.